Pénzügy, számvitel, kontrolling

Pénzügyi és számviteli ügyintéző álláslehetőség Esztergom-Kertvárosban

Munkavégzés helye: Esztergom
2019. 06. 11. 09:09

Az SPW cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Pénzügyi és számviteli ügyintéző

Feladatok:

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlázás előkészítése
  • Számlázás
  • Tartozások nyomon követése, fizetési felszólítások intézése
  • Elszámolások, nyilvántartások készítése
  • Könyvelési bizonylatok rendszerezése és lefűzése
  • Vevő számlák, bankkivonatok könyvelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, email-ek kezelése, folyószámlák egyeztetése
  • Közreműködés zárási feladatokban
  • A vezetőség munkájának támogatása
  • Egyéb pénzügyi, számviteli, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Általános irodai tevékenységek

Elvárások:

Szakmai elvárások:

  • Minimum középfokú pénzügyi-számviteli végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • 1-2 éves pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (erős Excel, Word)
  • Megbízhatóság, problémamegoldó képesség és önállóság
  • Határidők betartása, nagyfokú pontosság, precizitás
  • „B” típusú jogosítvány
  • Monotonitás tűrés
  • Érdeklődő, nyitott személyiség

Előnyök:

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Pénzügyi-, adó-, vámterületen szerzett tapasztalat
  • Vámügyintézői végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér
  • Bejelentett munkaviszony
  • Cafatéira juttatás
  • Jól felszerelt irodai környezet

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a nettó fizetési igény megjelölésével várunk az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva.