Parkoló ellenőr munka Esztergomban

Gran Parkoló Kft.
Esztergom
Bruttó 200 000 Ft / hónap
2019. 05. 13.

A Gran Parkoló Kft. munkatársat keres

parkoló ellenőr, karbantartó

munkakörbe.

Feladatok:

  • Esztergom Város fizető parkoló területén várakozó gépjárművek ellenőrzése
  • Érvényes várakozási bizonylat hiányában pótdíj kiszabása
  • A társaság tulajdonában álló parkoló automaták, és egyéb eszközök karbantartása, állagmegóvási munkálatainak elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Okos telefon (PDA) felhasználói ismeret
  • jó kommunikációs képesség
  • felelősségteljes munkavégzésre való készség
  • stressztűrő képesség
  • határozott, ugyanakkor udvarias fellépés
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • pályakezdők és munkatapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt várjuk
  • foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
  • cafetéria
  • útiköltség térítés

Munkavégzés helye: Esztergom, Deák Ferenc utca 4.

Jelentkezni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy személyesen a Gran Parkoló Kft. ügyfélszolgálatán fényképes önéletrajzzal.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!