Diákmunka

Esztergomi csülök büfé fagyizóba munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Esztergom
Fizetés: Nettó 700 - 800 / nap
2019. 04. 15. 09:19

Esztergomi csülök büfé fagyizóba munkatársat keresünk!

Ha felkeltettük érdeklődésed, fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, vagy a 0670/ 31 621 24 - es telefonszámon

Feladatok:

Lágyfagylalt és kávé egyéb kiszolgálása. Hurka kolbász elkészítése. Mosolygósan fogadd a vendégeket.

Elvárások:

  • Minimum 8 ált. Iskolai végzetség.
  • Eladói vagy kereskedelmi végzetség előny.

Előnyök:

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat szintén előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Versenyképes fizetés, plusz borravaló.
  • Családias hangulat.
  • Betanított munkalehetőség