Vendéglátás

Esztergomban szállodai recepciós állás,akár pályakezdőknek is

Munkavégzés helye: Esztergom
2019. 04. 02. 15:43

Megújuló csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk kollégák jelentkezését (akár azonnali kezdéssel):

  •      Szállodai recepciós

Feladatok:

  • check in és check out folyamatok, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok bonyolítása
  • szállodai kassza vezetése
  • napi zárások lebonyolítása, elszámolások elkészítése
  • kapcsolattartás a vendégekkel és a szállodai részlegekkel

Elvárások:

A recepciós állás betöltéséhez szükséges:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • legalább egy idegen nyelv ismerete
  • 12 órás munkaidő vállalása a beosztásnak megfelelően
  • rugalmasság, pontosság, jó kommunikációs és tárgyalási készség

Amit kínálunk:

  • napi kétszeri ingyenes étkezés
  • útiköltség térítés