Lejárt hirdetés

Könyvelő állás azonnali kezdéssel Piliscséven

Műszaki Könyvkiadó Kft.

Könyvelő, könyvvizsgáló

Munkavégzés helye: Piliscsév

1970. 01. 01. 01:00

A Műszaki Könyvkiadó Kft. a hazai tankönyvpiac meghatározó szereplőjeként munkatársat keres meglévő kolléganő helyére munkakörváltás miatt az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

  • A Társaság naprakész könyvelési feladataiban való részvétel
  • Vevő és szállítói számlák-, bank könyvelése
  • Önköltség számítása, készletgazdálkodási feladatok
  • KSH statisztikák elkészítése, beküldése
  • Adóbevallások és éves beszámolók határidőre történő elkészítése és elektronikus benyújtása
  • Havi, negyedéves és éves zárások végrehajtásában való segédkezés
  • Év végi könyvviteli zárás és az éves beszámoló, valamint az évzáráshoz tartozó analitikák elkészítésében való részvétel
  • Számviteli politika, számviteli szabályzatok frissítése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, hatóságokkal, bankokkal
  • Egyéb pénzügyi, számviteli adminisztráció, különböző kimutatások elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Könyvelőként szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Pénzügyi/gazdasági végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (magabiztos Excel tudás)
  • Számviteli, adó és pénzügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • Az ideális jelöltre jellemző az önálló munkavégzés, proaktivitás, precizitás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kulcs-Soft programok ismerete
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Bookstore készletkezelő és számlázó program ismerete
  • Angol nyelv középfokú ismerete (írásban)
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes, önálló kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai ismeretek bővítése, fejlődési lehetőség

Jelentkezési határidő: 2021.02.27.

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a nettó fizetési igény megjelölésével várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: 2519 Piliscsév

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!