Munkaügy, munkavédelem

Bérszámfejtő állás Piliscséven

Munkavégzés helye: Piliscsév
2020. 05. 28. 10:16

A Műszaki Könyvkiadó Kft. a hazai tankönyvpiac meghatározó szereplőjeként munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő

Főbb feladatok, munkák:

  • A Társaság bérszámfejtési feladatainak teljeskörű ellátása
  • Havi bérszámfejtési feladatok elvégzése, megbízási díjak elszámolása
  • A szerzői éves jogdíjak, honoráriumok elszámolása, szerzők elektronikus értesítése, adatok megküldése az éves adóbevalláshoz
  • A Kiadó weboldalán a szerzők számára megjelenített honoráriummal és adózási kérdésekkel kapcsolatos információk folyamatos figyelemmel kísérése, napra készen tartása
  • A munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teendők ellátása
  • Munkaidő-nyilvántartások kezelése, munkaidőkeretek kialakítása, nyilvántartása
  • Munkaszerződések, tájékoztatók, munkaköri leírások elkészítése, naprakészen tartása
  • Havi bevallások, KSH statisztikák elkészítése és feladása
  • Folyamatos adatszolgáltatás a könyvelés felé, havi feladások, tételes analitikák elkészítése
  • Személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése, munkajogi megfelelősség biztosítása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal (NAV, NEAK, KSH, ONYF)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bérszámfejtőként szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Bérszámfejtő és TB ügyintézői végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (magabiztos Excel tudás,teszteljük!)
  • Munkajogi, adójogi és TB jogszabályok naprakész ismerete
  • Az ideális jelöltre jellemző az önálló munkavégzés, proaktivitás, precizitás és szakmai profizmus

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Könyvelői vagy pénzügy-számviteli ügyintézői tapasztalat
  • Kulcs-Bér program ismerete
  • Azonnali kezdés
  • Alapfokú angol nyelvtudás (írásban)

  • Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • Bejelentett, 8 órás munkaviszony modern irodai környezetben
  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes, önálló kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai ismeretek bővítése, fejlődési lehetőség

Jelentkezési határidő: 2020.06.30

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a nettó fizetési igény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: 2519 Piliscsév, Topol u. 3.