Mérnök, műszaki, villamossági

Építészmérnök/Építőmérnöknek munka Esztergomban megfelelő végzettséggel, gyakorlattal

Munkavégzés helye: Esztergom és környéke
2016. 01. 05. 14:56

Építőipari kivitelező cégünk keres új építésű létesítmények és épület-felújítási munkák előkészítésében (árajánlat készítésben) is jártas fiatal, agilis munkatársat.

Elvárások:

  • Építészmérnöki, vagy építőmérnöki végzettség
  • Legalább 5 év kivitelezői, vagy előkészítői gyakorlat
  • Költségvetés készítő szoftver használatának ismerete
  • Árképzési gyakorlat
  • Word, Excel, Outlook, Powerpoint ismerete
  • Műszaki ütemterv készítő szoftver ismerete (MS Project, vagy ProjectDirector)
  • Kreatív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Gépjárművezetői jogosítvány
  • Teljes munkaidő

Előny:
Felelős műszaki vezetői jogosultság

Feladatok:

  • Költségvetések készítése
  • Műszaki/pénzügyi ütemtervek készítése
  • Folyamatban lévő munkák nyomon követése, elemzése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés
  • Kiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
Budapest, Esztergom

Jelentkezéseket, fényképes önéletrajzot az alábbi email címre várjuk: allas@evbcsoport.hu